Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Balony to popularny gadżet reklamowy, co do którego można mieć pewność, że przypadnie do gustu zarówno dziecku, jak i osobie dorosłej. Sprawdza się on podczas rozmaitych przyjęć – konferencji, plenerów, koncertów czy pikników. Takie produkty przybierać mogą rozmaite formy. W sklepach spotkać można się z balonami w kształcie cyfr, liter, serc, zwierząt czy postaci z popularnych bajek. Od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszą się produkty wypełniane helem, do zalet których zaliczyć można dużą wytrzymałość i długi czas unoszenia się w powietrzu. Jak oszacować, jak duża jego ilość będzie potrzebna? Podpowiadamy!Baloniki reklamowe, aby mogły cieszyć oko, muszą zostać w prawidłowy sposób wypełnione przy pomocy butli z helem. Niezbędna będzie tutaj informacja odnośnie maksymalnej średnicy takiego produktu po uprzednim napełnieniu. W przypadku modeli lateksowych informacji na ten temat udzielić powinna nam osoba zajmująca się sprzedażą balonów. Jeśli chodzi o modele foliowe, których kształt jest zbliżony do kuli, niezbędne będzie dokonanie własnoręcznego pomiaru, po uprzednim rozłożeniu produktu na płaskiej powierzchni. Uzyskaną w centymetrach średnicę należy znaleźć w jednej z dostępnych w sieci tabel, a następnie pomnożyć wynik przez ilość balonów niezbędnych do wypełnienia.

Aby efektywnie napełnić baloniki reklamowe, warto zaopatrzyć się w jednorazową butlę z helem. Z pomocą takiego produktu możliwe jest w pełni bezpieczne wypełnienie produktów w dowolnym miejscu, w krótkim czasie. Tego typu butle pozwalają na napełnienie helem do 50 balonów. Informację na temat wydajności danego modelu znaleźć można na opakowaniu. Do zalet jednorazowych butli zaliczyć można także fakt, iż sprawdzają się one zarówno w przypadku niewielkich balonów, jak i tych, których objętość sięga kilku metrów.

Osoby, które regularnie korzystają z dużej ilości gadżetów, jakimi są Baloniki reklamowe, rozważyć powinny zakup nieco większej, wymiennej inwestycji, która doskonale sprawdzi się nawet podczas największych imprez. Z produktów tego typu bardzo często korzystają agencje eventowe potrzebujące regularnych dostaw helu.